Biz Kimiz ?

Şirket, 1979 yılında İstanbul'un Beyoğlu semtinde kurulmuştur. 1991 yılında Kule Dibine geçerek faaliyetlerini sürdürmüştür. 2001 tarihinde şu an ki yeri olan İkitelli Organize Sanayi Bölgesi, Tormak Sanayi Sitesi' ne taşınarak üretim ağını daha da genişletmiştir. AK-SA otomotiv 3000 m² kapalı alana sahiptir. Bünyesinde kalıphane, preshane, talaşlı imalat ve plastik enjeksiyon bölümlerine sahiptir. Kuruluş amacımız otomotiv ana sanayi firmalarına ve yedek parça piyasasına çeşitli ürünler üretmektedir.

Biz Kimiz ?
Vizyonumuz

Vizyonumuz

AK-SA OTOMOTİV YAN SANAYİ VE TİCARET A.Ş. olarak vizyonumuz

Ülkemiz, müşterilerimiz ve diğer paydaşlarımız için; yetkin çalışanlarımızla, çevreye duyarlı, toplumsal kurallara saygılı, güvenilir ve şeffaf yönetim ilkelerimiz çerçevesinde üretimimiz ile sürdürülebilir değer oluşturmaktır.

Misyonumuz

AK-SA OTOMOTİV YAN SANAYİ VE TİCARET A.Ş. olarak misyonumuz

Otomotiv yan sanayi denilince; Türkiye’de ve Bölge’de ilk akla gelen, tercih edilen, örnek alınan, öncü ve saygın bir kurum haline gelmektir.

Kalite Politikamız

Sektöründe öncü, güvenilir ve sürekli olan, kaliteden ödün vermeyen, Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz tamamlayıp teslim eden, Gelişen teknolojiyi yakından takip ederek ürün/hizmetlerini müşteri ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda üretmeye çalışan. Tüm faaliyetlerinde yönetmelik düzenleme ve şartnamelere uygun hareket eden, İş süreçlerinde insan ve çevre sağlığını etkileyebilecek riskleri azaltan, konusuna hâkim bilgili, işini gerçekten seven, yaptıkları her işten sorumluluk ve gurur duyan hedeflere odaklı istekli birtakım olarak çalışan ekibiyle dışa açık, uluslararası bir Türk firması olmaktır.

40+

40'dan fazla ülkeye ihracat

2MİO+

Yıllık 2.0000.000 üzerinde parça ihracat

Kalite Politikamız
png
png
png
1 / 3
Tümosan Logo
Erkunt Logo
Class logo
Ford Logo
Bmc Logo